• Ново
REACHER Мали LED Дигитален Часовник со Аларм со Едноставна Операција, Полн Спектар на Светлината Dimmer, USB Полнач за Телефон Порта, Лесно Повторување, Прилагодливи Аларм В?
zoom_in

REACHER Мали LED Дигитален Часовник со Аларм со Едноставна Операција, Полн Спектар на Светлината Dimmer, USB Полнач за Телефон Порта,

DEN 741.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Мал часовник за аларм (5.6 x 1.9 x во 2.9) со екстра USB приклучок ви овозможува да го полните телефонот давање на повеќе простор за нешто друго што би ја имате на вашиот мал покрај маса.Лесен Пат и се будам да се прилагодливи аларм волумен од 30-85db.Reacher 4" црвено цифри аларм грбот 45-ден парите назад, 18-месечна гаранција, и пријателски услуги на клиентите.

Избор на купувачот..