• Ново
Puroma 70-во-1 Торта Декорирање Колекции Снабдувањето со Ротирачки Торта Плочата Стојат, 50 Расположливиот Цевки Кеси, 12 Нумерирани Торта Декорирање Совети Наместен, 3 Ш?
zoom_in

Puroma 70-во-1 Торта Декорирање Колекции Снабдувањето со Ротирачки Торта Плочата Стојат, 50 Расположливиот Цевки Кеси, 12 Нумерирани

DEN 479.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Ротирачки Торта Плочата : Со флексибилни оска, ротирање непречено или во правец на стрелките на часовникот или спротивно од стрелките на часовникот насока.Совршен за левата рака и десната рака декоратерите.Јасно Скала Линии : 3 скала линии (5.5 инчи, 9 инчен, 11 инчи) на површината на торта застане.Помага да се направи торта во различна големина лесно и прецизно.Совршена големина и Лесен за чистење : Има колачи до 11 инчи или поголеми ако се стави на торта одбори.Отстранлив платформа за лесно расчистување.Безбедноста на прво место : Високо квалитетен материјал за да се обезбеди безбедно, не ' рѓа, честата и долготрајна употреба.Сите-Во-Едно : Пакети Доаѓа со 1x Торта Стојат, 1x Шлаг Шпатула, 1x Силикони Spatulas, 3x Шлаг Неспокојот, 12x Шлаг Совети, 1x Силикони Слаткарска Кеса, 50x за Еднократна употреба Слаткарска Кеса, 1x Обновливи Пресврт Брз Couplers.Puroma 11 инчен Обновлив Торта Застане е совршен за вас да се создаде убава колачи.Не се лизга површина држи торта во место и да бидете лесно да се создаде убава граници долж база или дизајн професионална торта.Дали сте печење ентузијаст или почетник, овој сет е идеален избор.Пакет содржина : .

Избор на купувачот..