• Ново
Храна Отпад Одлагач, Мултифункционални Вода Plug Фармацевт Одвод На Вода Plug Храна Отпад Одлагач Додаток
zoom_in

Храна Отпад Одлагач, Мултифункционални Вода Plug Фармацевт Одвод На Вода Plug Храна Отпад Одлагач Додаток

DEN 225.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Процесот на производство е во ред, не е лесно да се деформира, не е лесно да ' рѓа, силна и практични.Добро варењето, можат ефикасно да филтер храна отпад и лесно да се чисти.Опремени со три точки тока, внатрешен дијаметар на вода штекер е за 86mm.Со храна одделение ABS инженеринг пластика, тоа е издржлив и има долг животен век.Инсталација метод е едноставен и лесен за употреба.Со Храна Одделение Abs Инженеринг Пластика, Тоа Е Издржлив И Има Долг Животен Век.Инсталација Метод Е Едноставен И Лесен За Употреба.Процесот На Производство Е Во Ред, Не Е Лесно Да Се Деформира, Не Е Лесно Да ' Рѓа, Силна И Практични.Добро Варењето, Можат Ефикасно Да Филтер Храна Отпад И Лесно Да Се Чисти.Опремени Со Three Point Тока, Внатрешен Дијаметар На Вода Штекер Е За 86 Mm.Димензиите На Овој Производ Се Прилагодени На Повеќето Отпадоци Од Храна.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Abs Инженеринг Пластични, од не ' Рѓосувачки Челик 304 Пролет, Силикони Заптивка Големина : Внатрешен Дијаметар На Водата Доводното : 78~80 Mm / 3.07~3.15 Во Должина : Околу. 12.5 Cm / 4.9 Во Горниот Дијаметар : Прибл. 5 Cm / 2 In Ширина : Прибл. 8.4 Cm / 3.3 Во Пакет Листа : 1 * Храна Отпад Одлагач.

Избор на купувачот..