• Ново
На Премиум Заден Диференцијал се Покриваат со Заптивка Компатибилен со Ford F-250 Супер Должност 1999-2018 F-350 Супер Должност 1999- F-150 2000-2008 Г. Екскурзија 2000-2005 со 10.25 Прстен Оп
zoom_in

На Премиум Заден Диференцијал се Покриваат со Заптивка Компатибилен со Ford F-250 Супер Должност 1999-2018 F-350 Супер Должност 1999-

DEN 1017.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Возило Fitment】Компатибилен со Ford F-150 2000-2008 Г.; F-250 1985-1998; F-350 1985-1997; Екскурзија 2000-2005 година. 【Возило Fitment】Компатибилен со Ford F-250 Супер Должност 1999-2018; F-350 Супер Должност 1999-2016 (SRW); Марк LT 2006-2008. 【Забелешка】Оваа диференцијална покрие доаѓа со заптивка и Магнет, и само одговараат на модели со 10.25" прстен опрема (не 9.75", или 10.5"). 【Опис на производот】Материјал : Ниско Јаглероден Челик; Крај : Црна/Епоксидна E-грб; Прстен Опрема Големина : 10.25"; Fitment Тип : Директна Замена. 【Референтен Број】E5 TZ4033 A, E5 TZ-4033 A, 697704, 697-704. E-350 Супер Должност 2006-2010 Excursion 2000-2005 F-150 2000-2008 F-150 Наследство 2004 F-250 1985-1999 F-250 Супер Должност 1999-2018 F-350 1985-1997 F-350 Супер Должност 1999-2004 F-350 Супер Должност 2005-2016 - со Еден Задните Тркала (SRW).Марк LT 2006-2008. само се вклопуваат во модели со 10.25" прстен опрема (не 9.75", или 10.5").

Избор на купувачот..