• Ново
XiaoKa Багажникот Складирање Фах Организаторите Задните Товар Страна Кутија за 2018-2021 Jeep Wrangler Л JLU 2/4 Врата,Карго Проширување Кутија,Воланот И Складирање Бин, Внатрешни
zoom_in

XiaoKa Багажникот Складирање Фах Организаторите Задните Товар Страна Кутија за 2018-2021 Jeep Wrangler Л JLU 2/4 Врата,Карго Проширување

DEN 575.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Производ Компатибилност : задната товар левата страна складирање организатор е специјално дизајниран за 2018 2019 2020 2021 Jeep Wrangler Л JLU 2/4 Врати.Лесен за Инсталација : Нема неуредна лепак или дупчење се бара за инсталација, оваа jeep wrangler л додатоци се дизајнирани да ги инсталирате едноставно, со приложена автомобил двострано сврзување лента.Одличен Материјал : складирање кутија за Jeep Wrangler Л е направен од дебела црна ABS пластика, која се противи од мелење, корозија и високи температури, а со тоа се прилично цврсти и издржливи.Повеќе Простор за Складирање : Овој џип Л додатоци да се создаде дополнителен простор за складирање се повеќе почисто, Имаат повеќе простор за чување на други стоки да се направи вашиот автомобил neater.Нема да влијае на расположението, бидејќи на хаосот.Она што Може да се Добијат : На задните товар Десната страна складирање организатор x 1 Buc.Стил : Десната Страна.

Избор на купувачот..