• Ново
Премиум ОЕМ Квалитет 8.8 Диференцијални Покрие Заден Крај Girdle Систем За Ford Mustang
zoom_in

Премиум ОЕМ Квалитет 8.8 Диференцијални Покрие Заден Крај Girdle Систем За Ford Mustang

DEN 2399.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Се вклопува 1979-04 Mustangs со една фабрика 8.8" задни краеви.Ќе се вклопи во 2005-тековна Mustang ако користите panhard релокација стапка (не се вклучени).H.Г.алуминиум girdle систем, направени од врвен квалитет фрлија алуминиум (супер мала тежина).Ексклузивно имајќи поддршка на системот го спречува несакани товарот девијации.Ја подобрува заден крај живот т ве чини една рака и една нога!.На мало продажба : 200 + BLOWOUT ПРОДАЖБА!.Пакетот Вклучува : .OME Квалитетот на Еден Сет Покрие Заден Крај Girdle Систем со хардвер.Ние сме на врвот продавачот со 100% позитивни повратни информации!Ние брод исклучително брз.Ние ќе одговориме на вашите пораки веднаш.И ние се големо внимание на нашите клиенти!Па ве молиме да се купи со доверба!.

Избор на купувачот..