• Ново
Фрижидер Замрзнувач Термостат Ладење Температурата Контролер Универзална WPF-20
zoom_in

Фрижидер Замрзнувач Термостат Ладење Температурата Контролер Универзална WPF-20

DEN 287.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ШИРОКО АПЛИКАЦИЈА - Контрола на температура од фрижидер, ладилник, екранот кабинет, congealer, пијалаци ладилникот и слични производи.За КОНТРОЛА на ТЕМПЕРАТУРАТА - Со прилагодлива температура бирање, обемот на контрола на температурата може точно да се прилагоди.ИДЕАЛНА ЗАМЕНА - 27.5"(70cm) долго сонда со 3 пина(вклучувајќи земјата терминал), идеална замена за вашиот оштетен термостат.UNIVERSIAL УПОТРЕБА - додека обликот и големината на натпреварот, тоа ќе бидат соодветни за различни различни марки на производи.ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање - Поради некоја причина не сте целосно задоволни, можете да побарате за замена или целосна наплата, без прашања праша.Големина : WPF-20.

Избор на купувачот..