• Ново
Подготвен е Сет Гастрономски Најдобар Топли Кучиња - Виена Замрзнати Џамбо Skinless Редовни Говедско месо Franks - 5 Брои по Фунта - 25 Парчиња - Сите-Месо и Hickory-Пушеле - 1 Паке
zoom_in

Подготвен е Сет Гастрономски Најдобар Топли Кучиња - Виена Замрзнати Џамбо Skinless Редовни Говедско месо Franks - 5 Брои по Фунта

DEN 1919.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Класичен Виена Говедско Месо Џамбо Skinless Franks.Направен во Чикаго уште од 1893 година. Сите Говедско месо и Hickory-Пушеле.На автентична, оригинална Чикаго-Стил Жешка Куче. 25 Franks по случај, 5 по фунти, 6 инчи долго.Познатиот Брзо и вкусно вкус!.

Избор на купувачот..