• Ново
240534901 Frigidaire Фрижидер Вратата Бар Retainer,Бела
zoom_in

240534901 Frigidaire Фрижидер Вратата Бар Retainer,Бела

DEN 757.44

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Овој дел е компатибилен со моделите, вклучувајќи; FFTR2021 QB7 A,25364833406,25364833400,25364833404,FFHT1816 LS7,25364833402,MRTW20 V3 PW2,FFHT1816 LS3,MRTW20 V3 PW1,FFHT1816 LS4,FFHT1816 LS5,FFHT1816 LS6,FFHT1816 LS0,FFHT1816 LS1,FFTR2021 QB6 A,FRT21 IG3 DW0,FRT21 IG3 DW1,KATR1816 MW1,KATR1816 MW0,KATR1816 MW7,KATR1816 MW6,KATR1816 MW5,KATR1816 MW4,KATR1816 MW3,KATR1816 MW2,CRT185 PS2,CRT185 PS3,CRT185 PS4,CRT185 PS5,CRT185 PS6,FRT8 G6 FQ1,FRT8 G6 FQ0,FRT8 G6 FQ4,FRT8 G6 FQ3,FRT8 G6 FQ2,25331814302,CRT181 LWF,LFTR1814 LBJ,LFTR1814 LBK.Вратата, полица железнички 240534901 не се намести на својата местото на вратата да се одржи предмети на вратата, полица.Вистински Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) дел.Оваа вратата, полица железница (дел број 240534901) е за фрижидери.Следете ги инструкциите во сопственикот прирачник при инсталирањето овој дел.Вистински Original Equipment Manufacturer (ОЕМ) делови!Оваа вратата, полица железница (дел број 240534901) е за фрижидери.Вратата, полица железнички 240534901 не се намести на својата местото на вратата да се одржи предмети на вратата, полица.Следете ги инструкциите во сопственикот прирачник при инсталирањето овој дел.Овој дел се вклопува некои топ-замрзнувач фрижидер во Kenmore 253 серија; тој исто така одговара на некои Frigidaire, Crosley, Gibson, Kelvinator и Бело-Westinghouse топ-замрзнувач фрижидери.За Frigidaire, Kenmore, Crosley, Бело-Westinghouse, Kelvinator, Gibson, Универзална/Multiflex (Frigidaire), & Галакси.

Избор на купувачот..