• Ново
Цртан филм потпирачи за глава & Вратот Перница за Деца Момчиња & Девојки, Тинејџерите, Патување Додатоци за Авион, Кола, Recline, Мемориска Пена Симпатична Кадифен Патув
zoom_in

Цртан филм потпирачи за глава & Вратот Перница за Деца Момчиња & Девојки, Тинејџерите, Патување Додатоци за Авион, Кола, Recline,

DEN 823.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

☃ Висок Квалитет на Мемориска Пена Вратот Перница ☃ : Нашата U-облик на патување перница е направен од бавно се враќа на мемориска пена, која е мека, удобно и полн со три-dimensionality.Тоа обезбедува мека поддршка за вратот и, исто така, може да се прилагоди во секое време според корисникот вратот состојба, и да ги задржи за затворање одговара за подобро да се поправи на главата и да се спречи беспомошна вратот.Површината е направен од кристал меки кадифени, што е кожата-friendly и удобен, мека и нежна, здрава и дише. ☃ Прекрасна Спиење Маска,☃ : симпатична око маски се дебели доволно за блокирање надвор на светлината и да се создаде голема спиење средина, па можете да ги носи во вашето секојдневно ноќ спие или имаат нап за време на патувањето, високо подобрување на вашето спиење и квалитет ќе направат да се чувствувате срце-затоплување, а потоа непречено носи ќе ви донесе топлина, сите се исти.Тоа е подобро да се користи со вратот перница. ☃ Симпатична Цртан филм Везови ☃ : Ова патување релаксирачки перница усвојува симпатична електро-везени стрип животинско изразување дизајн, која е многу погодна за поспан деца во автомобилот.Супер се дебели и мека на допир, како и да се биде во облаците.Различни стилови се на располагање за да го изберете.На ергономски U-облик дизајн помага поддршка дете вратот, па тие не виси нивната глава додека чекалницата дреме или одмор или домашните задачи.Никогаш не се грижите околу вратот непријатноста предизвикана од седење за долго време. ☃ Децата Патување Материјали ☃ : Кога децата се патуваат во авионите, патот патувања или полулегнал да спијам, нивните вратот и рамениците често чувствуваат болка.Тие навистина треба перница дека ја поддржува нивната брадата за да го запре нивниот шеф од паѓање напред и да добијат подобро одмор додека ослободување на болката, па нивното лице е нежно cradled наместо удрил на перница.Тогаш како практичен и убава U-облик на вратот перница ќе прават деца падне во љубов со носење и на тој начин подобро да ги заштитат своите вратот. ☃ Совршен Подарок ☃ : Право часа во автомобил и оваа перница е бог го испрати за деца.Ако не знаете што подарок да им даде на вашиот пријател или семејството, децата, тогаш овој цртан филм У облик на вратот перница е дефинитивно совршен подарок.Секое дете ќе љубов таква симпатична и практични мека вратот перница.Примање на овој подарок ќе го направи детето посреќни.Тоа е совршен додаток за секојдневниот живот и на најдобар придружник за подобар живот.Дозволете им на децата да уживате во патувањето полесно.Боја : Сива Хрчак.

Избор на купувачот..