• Ново
KIMISS Масло Додатен Маска, ЦПУ Алуминиум Масло Додатен Капа Plug Покритие за Хонда CRF150R CB250F (Црна)
zoom_in

KIMISS Масло Додатен Маска, ЦПУ Алуминиум Масло Додатен Капа Plug Покритие за Хонда CRF150R CB250F (Црна)

DEN 300.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Прилагодливостособено за за за Хонда CRF150 R CB250 F Јамаха Kawasaki Suzuki, ве молиме да проверите дали тоа е погоден пред да нарачате.Алуминиум материјалНаправени на CNC алуминиумска легура, лесни и издржливи, долгорочна употреба.Подобро производи се само за подобро искуство.Парична казна површинапарична казна површински третман и класична црна форма убава површината, која е најдобар избор за украсување на вашиот автомобил.Прецизност обработка-Прецизност производство, кој може да одговара на висината на завртката на автомобилот на резервоар за гориво да се намали појавување на јазот и да се подобри сигурноста.Лесно да се инсталирагориво додатен капа е лесно да се инсталира.Можете директно да наполни гориво порта маска, нова спирала во облик на производ, можете да го инсталирате сами, без професионалци се потребни.Спецификација : Состојба : Бренд New Material : Алуминиум alloy Color : Black Packgae Тежина : Околу.24g/0.8 oz Fitment : за Хонда CRF150 R 07-19for Хонда CR125 R 90-07for Хонда CR250 R 90-07for Хонда CRF250 R 04-17for Хонда CRF450 R 02-16for Хонда CRF450 X 05-17for Хонда CRM250 R / AR 89-98for Хонда CRF250 L / M 12-18for Хонда CRF250 RALLY 17-18for Хонда TRX450 R / RX 04-09for Хонда CRF1000 L 16-17for Хонда CR500 R 87-01for Хонда CB250 F 14-16for Хонда CB300 F 15-18for Хонда CBR250 R 11-17for Хонда CBR250 RR 17for Хонда CBR300 R 15-17for Хонда 400 X 13-16for Хонда CB400 F 13-16for Хонда CB400 SF 99-16for Хонда CBR400 R 13-16for Хонда CB500 X 13-18for Хонда CB500 F 13-18for Хонда CBR500 R 13-18for Хонда CBR600 RR 03-18for Хонда CBR929 RR 00-01for Хонда CBR954 RR 02-03for Хонда CB1100 10-15for Хонда CBR1000 RR 04-18for Хонда CBR1000 S 14-16for Хонда VTR1000 F 98-05for Хонда VFR1200 F 10-12for Хонда VFR1200 X 14-15for Хонда X-4 97-03for Јамаха YZ65 18for Јамаха YZ80 / 85 98-19for Јамаха YZ125 97-19for Јамаха YZ250 99-19for Јамаха YZ250 F 01-19for Јамаха YZ450 F 03-19for Јамаха YZ125 X 17-18for Јамаха YZ250 X 16-19for Јамаха YZ250 FX 15-19for Јамаха YZ450 FX 16-18for Јамаха WR250 F 03-18for Yamaha WR450 F 03-18for Јамаха WR250 R / X 07-17for Јамаха SEROW225 99-04for Јамаха YFZ450 04-09for Јамаха Т-MAX 08-за Јамаха XSR900 13-за Јамаха МТ-09 / FZ-09 13-за Јамаха МТ-09 ТРАГАЧ / FJ-09 15-за Kawasaki NINJA 250 18for Kawasaki ER-4n 11-13for Kawasaki NINJA 400 R 11-13for Kawasaki NINJA 400 14-18for Kawasaki ER-6 F 06-10 Package Листа : 1 * Црно Масло Додатен Капа.

Condition:
Brand New
Material:
Aluminum alloy
Color:
Black
Packgae Weight:
Approx.24g/0.8oz
Fitment:
for Honda CRF150R 07-19 :
for Honda CR125R 90-07 :
for Honda CR250R 90-07 :
for Honda CRF250R 04-17 :
for Honda CRF450R 02-16 :
for Honda CRF450X 05-17 :
for Honda CRM250R / AR 89-98 :
for Honda CRF250L / M 12-18 :
for Honda CRF250RALLY 17-18 :
for Honda TRX450R / RX 04-09 :
for Honda CRF1000L 16-17 :
for Honda CR500R 87-01 :
for Honda CB250F 14-16 :
for Honda CB300F 15-18 :
for Honda CBR250R 11-17 :
for Honda CBR250RR 17 :
for Honda CBR300R 15-17 :
for Honda 400X 13-16 :
for Honda CB400F 13-16 :
for Honda CB400SF 99-16 :
for Honda CBR400R 13-16 :
for Honda CB500X 13-18 :
for Honda CB500F 13-18 :
for Honda CBR500R 13-18 :
for Honda CBR600RR 03-18 :
for Honda CBR929RR 00-01 :
for Honda CBR954RR 02-03 :
for Honda CB1100 10-15 :
for Honda CBR1000RR 04-18 :
for Honda CBR1000S 14-16 :
for Honda VTR1000F 98-05 :
for Honda VFR1200F 10-12 :
for Honda VFR1200X 14-15 :
for Honda X-4 97-03 :
for Yamaha YZ65 18 :
for Yamaha YZ80 / 85 98-19 :
for Yamaha YZ125 97-19 :
for Yamaha YZ250 99-19 :
for Yamaha YZ250F 01-19 :
for Yamaha YZ450F 03-19 :
for Yamaha YZ125X 17-18 :
for Yamaha YZ250X 16-19 :
for Yamaha YZ250FX 15-19 :
for Yamaha YZ450FX 16-18 :
for Yamaha WR250F 03-18 :
for Yamaha WR450F 03-18 :
for Yamaha WR250R / X 07-17 :
for Yamaha SEROW225 99-04 :
for Yamaha YFZ450 04-09 :
for Yamaha T-MAX 08- :
for Yamaha XSR900 13- :
for Yamaha MT-09 / FZ-09 13- :
for Yamaha MT-09 TRACER / FJ-09 15- :
for Kawasaki NINJA 250 18 :
for Kawasaki ER-4n 11-13 :
for Kawasaki NINJA 400R 11-13 :
for Kawasaki NINJA 400 14-18 :
for Kawasaki ER-6F 06-10 :
Package List:
1 * Black Oil Filler Cap :

Избор на купувачот..