• Ново
Диносаурус Играчки, Т Рекс 3D Ноќта на Светлината(2 Обрасци) 7 Бои Промена Ноќ Светла за Деца со Тајмер & Remote Control & Smart Допир, Роденденски Подароци за Момчиња Детска Воз?
zoom_in

Диносаурус Играчки, Т Рекс 3D Ноќта на Светлината(2 Обрасци) 7 Бои Промена Ноќ Светла за Деца со Тајмер & Remote Control & Smart

DEN 719.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Прекрасен 3 D Илузија Ефект】Користење на креативни ласерски гравирани оптички акрилик плоча, Pehohe Диносаурус ноќ светлина изгледа како 3 D гравирани линија кога се запали во текот на ноќта и три-димензионални илузија ефект прави вашата соба повеќе уникатен и топло, помагајќи ти да спијат подобро!Постојат две различни панели во пакет, вие може да го замени ниту една од нив според вашиот сака. 【Далечинска Контрола + Smart Допир+Тајмер】На 2021 надградена верзија Т-Рекс ноќ светлина има dimmer и 6 тајмер опциите за подесување(1 H, 2 H, 4 H, 8 H, 12 H, 24 ЧАСА) кој ви овозможува да ја прилагодите светлината и светлината и го постави за да го исклучите автоматски според вашите потреби. 7 бои на светлината може да се менува од страна на двете допир на копче и далечински управувач црвена, зелена, сина, жолта, цијан, виолетова и бела, може да фиксна една боја или 7 бои постепено се менува. 【Двојна Моќ Режим】 3 D диносаурус ноќ светлина, може да се напојува со 3-АА батерија (не е вклучен) или 5 V USB кабелот (вклучен USB кабелот, не адаптер), што е повеќе погодно.Долг живот : 0.012 kw.h / 24 часа, за 10,000 часа, 6-8 часа секој ден, за 3-5 години. 【Совршен Подарок & Декорација】-Pehohe 3 D диносаурус ноќ светлина ќе биде совршен Т Рекс диносаурус партија материјали, деца диносаурус играчки, роденденски подароци, денот на Благодарноста подароци, housewarming подароци, дипломирањето, подароци, Божиќ подароци за деца, момчиња, години, семејства, пријатели, внук, итн.Исто така се користи за дома декор, спална соба оркестарот, детска соба оркестарот, бебе соба оркестарот, итн. 【Безбедноста на Прво место, Прв Клиент】 Диносаурус светлина Се направени од материјали со безбедност на сертификат, кој е безопасен.И Тоа е дизајнирана од 10 високо квалитетна светилка монистра, па нејзината светлина е мека, униформа, не треперење и сјајот, исто така, заштита на вашите очи.Ако имате било какви прашања или поплаки, слободно обратете ни се и ние ќе се реши во рок од 24 часа.ДОДАДИ во КОШНИЧКА сега и прегратка прекрасен ден.

Избор на купувачот..