• Ново
На Eliminator Серија Спиење Помош Перница Патување Спиење Перница Перница Апнеа Анти ' Рчи (Црна)
zoom_in

На Eliminator Серија Спиење Помош Перница Патување Спиење Перница Перница Апнеа Анти ' Рчи (Црна)

DEN 1624.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

јас // ~ЛЕЛЕ~ На Eliminator Серија - Двојна Цел Спиење и Патување Перница.Ништо друго не на пазарот се допаѓа ова.јас // ~ЛЕЛЕ~ На Eliminator Серија - Двојна Цел Спиење и Патување Перница.Ништо друго не на пазарот се допаѓа ова.iii // ~ ДВОЈНА ЦЕЛ ~ Помага со ' рчењето од страна на одржување на вашата уста затворена и одржување на вашиот врат поставен нагоре.Помага при патување, нудејќи им на вратот нанапред стабилизација наместо ставање нешто задниот дел на вратот.iv // ~ УДОБНОСТ ~ Направени со мемориска пена, а softest, хипоалерген сомот, мека на допир и удобност за вас вратот и брадата.v // ~ 100% РИЗИК ~ Парите Назад Загарантирани!.Воведување на уште една ГОЛЕМА производ од Eliminator Серија линија на Спиење Сида.Нашите Двојна Цел перница ќе ви помогне со ' рчењето, како и, да ви помогне да патуваат удобно во автомобил, во воздухот авиони, или дури и само на каучот додека го гледате вашиот омилен филм или телевизиска програма.Многу компактна големина и лесен за користење, нашите патување - ' рчењето перница ќе ве направи среќни.Не одлагање, обидете се на нашиот патување перница денес.

Избор на купувачот..