• Ново
MotoRad MO-136 Масло Додатен Капа (MO136)
zoom_in

MotoRad MO-136 Масло Додатен Капа (MO136)

DEN 227.28

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Обезбедува соодветна печат за да се обезбеди течење превенција.Се стопира моторот удар.Висок квалитет на изградба.Ги исполнува сите ОЕМ спецификации.На високо квалитетни компоненти.Одговара тип : Возило се Специфични.Изработени од високо квалитетни компоненти од OE Снабдувач.Соодветно одговара и запечатување спречува масло на косата.Дизајниран да OEM спецификации.Висок квалитет на крај се дизајнирани како надополнување на моторот оддел изглед.

Избор на купувачот..