• Ново
JOYSOG Автомобил Багажникот Организатор и Складирање SUV, Виси Backseat Багажникот Организатор Седиште Назад Складирање Торба за SUV Автомобил Повеќето Возила,Автомобил Вн
zoom_in

JOYSOG Автомобил Багажникот Организатор и Складирање SUV, Виси Backseat Багажникот Организатор Седиште Назад Складирање Торба за

DEN 359.52

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Креирате Повеќе Простор за Багажникот】Оваа виси автомобил организатор само треба да бидат обесени на седиштето главата со тока рака за да ослободите простор на теренот на стеблото и да се обезбеди повеќе простор за складирање на вашиот багажникот. 【Премиум Материјали & Свитлива】автомобил организаторите и складирање направен од висок квалитет на 600 D ПВЦ материјал , издржлив, стабилна и водоотпорен.Кога не е во употреба, тоа може да се здипли во мал обем, кој е лесен за складирање и не заземаат премногу простор. 【Одржите Вашиот Багажникот Организиран】Оваа багажникот организаторите и складирање suv дизајниран со 4 големи џебови и капак со сврзувачки елементи.Може да се стави она што ви се допаѓа во вашиот џеб. 【Широко Користење】Оваа багажникот складирање организаторот може да се продавница за детски играчки, возила резервни делови, грицки, играчки за миленичиња, бебе производи, велосипедска опрема, автомобил чистење алатки и така натаму .Дали станува збор за дневна или патување ,тоа е одличен избор за вас да се задржи вашиот багажникот на организиран и уреден. 【Брза Инсталација】- Ова багажникот организаторите и чување донесува тока дизајн ,лесно да се инсталира и да ги отстраните .Прилагодливи рака на тока може да се прилагоди на висината според вашите потреби, погоден за SUV, MPV, седан, како и сите други возила со трупот.Опис : име на Производ : Автомобил складирање кутија, торба Материјал : 600 D шифрирана водоотпорен Оксфорд ткаенина Боја : Црна Димензии : 35.4*11*4.7 Карактеристики : 2 во 1 функција-може лесно да се користи како задното седиште за во автомобил организатор или автомобил багажникот организатор!Постојат 4 пространа џебови и капак со сврзувачки елементи.Може да се стави она што ви се допаѓа во вашиот џеб.Целосно прилагодливи главата воздржаност рака-погодна за сите возила.Здрав backboard и пред центарот џеб – тоа останува цврста дури и под оптоварување.Мулти-цел-може да се продавница за детски играчки, возила резервни делови, грицки, играчки за миленичиња, бебе производи, велосипедска опрема, фудбал опрема, па дури и во автомобил место за складирање на голф водови.Потврдена companion може успешно да оди кампување или риболов.Висат шаторот штипки, риболов справи и marshmallows безбедно над куфер.Пакет се Вклучени : 1 x складирање кутија, торба.

Избор на купувачот..