• Ново
Руската Цевки Совети во Собата, Airlxf 7PCS Нерѓосувачки Челик Торта Cupcake Декорација Материјали за Полнење Цвет Мрзнување Совети DIY Шлаг Цевки Совети за Торта Декорирањ?
zoom_in

Руската Цевки Совети во Собата, Airlxf 7PCS Нерѓосувачки Челик Торта Cupcake Декорација Материјали за Полнење Цвет Мрзнување Совети

DEN 167.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Украсување Обезбедува Совети Колекции : Еднократно шлаг украсување обезбедува совети колекции направени од високо-квалитетни Нерѓосувачки Челик материјали кои се издржливи и сигурни.Торта Декорирање Совети : руската топката цевки совети имаат лесна изгради за додаде набитост и да се справи беспомошна шлаг без воопшто да се губи форма.Руската Топката Цевки Совети : торта цевки млазници се совршена алатка за да креирате scrollwork, букви, цвеќиња, граници.Лесен За Користење : За печење шлаг комплет е лесен за употреба, без разлика дали сте почетници или кулинарски мајстори.Може да се направи една убава buttercream, торта, плескавици или тесто дека користењето на нашиот единствен совети.Цвет Остава Bakeware Совети : Совршен за создавање на неверојатно убави форми на листови и цветови - за големи или мали торти, cupcackes, puffs, или тесто, па дури и само за забава.Големина : 7 PCS.

Избор на купувачот..