• Ново
Стилист Врзивно Вметнете Карти (100 Пак, 5.5 X 8.5) за Салон, спа, Фризер, Ноктите Салони
zoom_in

Стилист Врзивно Вметнете Карти (100 Пак, 5.5 X 8.5) за Салон, спа, Фризер, Ноктите Салони

DEN 358.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Нашите податоци картичка внесува (три задржете удирани со тупаници) се вклопуваат во една мала големина A5 три прстен врзивно (А5 инсерти) што може да се најде на интернет и во повеќето продавници.Овие клиентот картички за коса стилист и други професионалци што се испечатени на премиум трајни cardstock совршен за одгледување на мал бизнис, како салон, личен стилист, мобилни куче groomer прави миленичиња чешлање, или фризер.Тие ви помогне да направите вашиот клиент профил книга за стилисти се организирани и професионални.На предната страна на секој рефил картичка вклучува клиент информации за контакт и сесија белешки и грбот вклучуваат сесија белешки да се на листата на датум, износ, и краток преглед на услугите или производите купени.Се пар со вашиот клиент закажување книга за коса стилист, клиентот планер, или коса стилист организатор за да се задржи вашиот бизнис организирани.Со нашите клиенти картички ќе бидат во можност да го скенира вашиот клиент книга за мали бизниси за да се разбере како вашите клиенти слушнав од вашиот салон.Секој вметнете вклучува простор за да се покаже како вие доби нова врска.Ова ви овозможува да се разбере она што маркетинг е работење и што треба да се прекине.Оваа акција може да се зголеми профитот и намалување на трошоците.Тоа е пари во вашиот џеб.На Whitman & Ќерка салон клиентот картички за вашите клиент книга се вклопуваат со стандардна А5 мали врзивно (се продава одделно).Голема инсерти за клиентот книга за косата стилисти, cosmetologists, aestheticians, barbers, масажа терапевти, waxologists, ноктите техничари, и многу повеќе!Флексибилност на клиентот профил картичка ви овозможува да ги запишувам по секоја сесија и евиденција на информациите дека е нај важно и корисно за вас!Оваа информација им помага да се изгради моќна односи со вашите клиенти и на крајот зголемување на продажбата.Е најважно, со користење на нашите клиенти рекорд картички, вашиот клиент податоци за организаторот и за стилисти ќе ви овозможи да го фати од витално значење маркетинг информации бара што можете да дознаете како нов клиент научиле на вашата растечки бизнис.Ова ви помага да го користите маркетинг долари поефикасно.

Избор на купувачот..