• Ново
HiYi Автомобил Дент Поправка Алатки Тешки Paintless Поправка Отстранување Алатки Силна Дент Puller се Справи со Lifter Жолта Лепак Јазичиња Моќен Тело Поправка Дент Смена Алат
zoom_in

HiYi Автомобил Дент Поправка Алатки Тешки Paintless Поправка Отстранување Алатки Силна Дент Puller се Справи со Lifter Жолта Лепак

DEN 2323.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【Професионални Дент Puller Колекции】Овој професионален дент отстранување алатки се ергономски дизајн, за подобро да се прилагодат на различни вовлекување, може да биде брзо да се отстрани возилото дент или град штета.Флексибилни уште професионални paintless поправка отстранување алатки може да се избегне оштетување на оригиналната боја, која е поефикасна и труд. 【Високо Квалитетен Материјал】Оваа страна алатка е големо тело поправка дент отстранување tools.Paintless лепак puller јазичиња се направени од високо квалитетни и издржливи пластика, и нерѓосувачки челик дент lifter, која е силна и не е лесно да се скрши при работа. 【Лесно Да се Работи】Пакетот вклучува 3 x различни големина жолта дент-влечење јазичиња, 14 x црното слајдови и 1 x дент lifter.Различни големина дент-влечење јазичиња за различни вдлабнатини и град штетата која ви помага да се справи со било дент или dings поправка.Paintless puller јазичиња е дизајниран за било гаража или професионален body shop, тоа е лесен за ракување, контрола, ги растурајте и продавница. 【Разноврсна Paintless Дент Поправка Комплет】Ова е добро-изградена автомобил дент puller дека е идеална алатка за движење дент област во секој дом, гаража, дуќан или на професионална тело продавница.Овие дент поправка tools исто така, може да се користи за да се поправи на телото на било кој мотор или велосипед. 【100% Задоволство Гарантира】, Квалитетот и задоволството на клиентите се нашиот врвен приоритет.Ако дент отстранување алатка колекции не живеат до вашите очекувања, ве молиме да бидат слободни да контакт & ние ќе го реши да бидете сигурни дека сте задоволни со вашето купување.Зошто Да Се Избере Нашиот Дент Отстранување Комплет?Дозволете Ми Да Ви Помогне!.Професионална и корисни авто дент поправка tools ќе ви помогнат за поправка на различни видови на учениците или dings за авто тело мотоцикл, возило, фрижидер или машина за перење.Aslo ќе уживаат во DIY дент puller забава.

Избор на купувачот..