• Ново
TEMI Песок, Вода Маса,3-во-1 Детска Игра Песок, Вода Маса за 28 Компјутери Лето Плажа Играчки за Надвор & Отворено Активност,Подароци за Години Момчиња и Девојки Играчки
zoom_in

TEMI Песок, Вода Маса,3-во-1 Детска Игра Песок, Вода Маса за 28 Компјутери Лето Плажа Играчки за Надвор & Отворено Активност,Подароци

DEN 1199.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

【3 ВО 1 ДИЗАЈН 】Овој песок се прелива вода во вода кула да се создаде водопад; користете калапи за сузбивање на живи животни, итн.Мотивирање на детето за промовирање на основните вештини како што се рака-око координација и критичко размислување. 【Донесат Дома Плажа】Песок и Вода Табела : Ако не живеат во близина на плажа, или можеби сте само може да не се има доволно, маса е совршена играчка за да се донесе на плажа на вашиот двор.вашите деца може да игра на плажа и вода со различни плажа играчки и додатоци.Совршен опрема за внатрешна и надворешна плажи, море, базен, када, итн. 【Бескрајна Забава како Песок Табела Играчки】Погодна за внатрешна и надворешна употреба.Песок табела може да се носи насекаде,како на плажа ,песок плажа,море, базен, градина, бања и сл.Оваа табела се обезбеди вашата прекрасна деца со одлична игра на маса.Стил : 28 КОМПЈУТЕРИ.

Избор на купувачот..