• Ново
ZHANGL 1:12 Деца е Играчка Автомобил Симулација Камион Електрични Шест Тркала Товар Камион 2.4 G Безжичниот Далечински Управувач Играчка Автомобил Образовни Играчка Авт
zoom_in

ZHANGL 1:12 Деца е Играчка Автомобил Симулација Камион Електрични Шест Тркала Товар Камион 2.4 G Безжичниот Далечински Управувач

DEN 2690.16

Износ
check Во форма достапна за нарачката

★ 2.4 GHz Синхрони далечински управувач за системот е подготвен да се кандидира, се движи во леснотијата со суспензија технологија далечински управувач, изграден за супериорен управување и контрола, Напред/Назад, Лево/Десно. ★ Спречува прегревање, во текот тековната и преполнувањето да се гарантира безбедноста.Голема off-road перформанси, отпорен на вода, силни и издржливи, секое тркало на модел на автомобил е поддржана со shockproof и стабилна пролет да има движења безбедна и ја поддржува од над тресење притисок. ★ Независна суспензија систем за различни условите на патот, гуми : длабоко одиш, силна потпора, силна триење, добар анти-лизга ефект, може ненадејно запирање или промена на насока под висок-брзина на возење, контрола е многу флексибилен, со супер добро управување се чувствуваат. ★ Тоа може да се посветам на вашето дете оперативни способност во голема мера, а во меѓувреме се донесе на вашето дете се многу изненадување и забава.Не двоумете се да се донесе таква фантастична играчка дом за денес!. ★ 100% Задоволство Гаранција : Производ за обезбедување на квалитетот, добредојдени да ги купите,ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку постои каква било квалитетот прашање или не сте задоволни со вашето купување.Производ description This е многу исплатлива подарок, најлуксузните и интересна детска играчка во светот, најдобриот партнер да ве придружува на вашето дете.Тип : РК Играчка Автомобил/Далечински управувач car Product Име : РК Воена Truck Color : германски Gray Maximum брзина : за сса 10 километри / h Battery : 7.2 V 700m Ah Driving време : околу 15 minutes Charging време : околу 3,5 hours Remote контрола на далечина : за 35 MRemote контрола на батерија : 4 AA батерии(не се вклучени)Производот се користи : Мебел, збирки, забава, gifts Configuration листа : 1 × Автомобил model1 × Далечински control1 × батерија pack1 × USB Charger Toy автомобили се прекрасно детство подарок за деца!.

Избор на купувачот..