• Ново
Жените со Револвер Сандали Домот Посочи Пети Модерен Отвори Пети високи Потпетици Класичен Секојдневен Чевли на Слајдови Отворено
zoom_in

Жените со Револвер Сандали Домот Посочи Пети Модерен Отвори Пети високи Потпетици Класичен Секојдневен Чевли на Слајдови Отворено

DEN 366.96

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Овој класичен дизајн го прави голем дар за сите на вашето семејство и пријатели. Натопи некои чистење агент со чиста крпа или сунѓер, четка во една насока прв, а потоа се мијат во друга насока,четкање се додека не се исчисти.Секој пар на чевли работи точно за големина; однесуваат на пригоден Големина на Табелата иконата за да обезбеди точни големината пред купување; ако вашите нозе се различни големини, бидете сигурни дека за да се измери поголем еден за најдобро одговара.Стави го изми чевли во вентилирани место да се исуши.Добро, висок квалитет, убави чевли, во GUPTIAN чевли!③ Погоден за Различни Прилики : запознавање, работа, шетање, повик, се облекуваат, референци, патува, долго стоење, попладне чај.Ако вашите нозе се различни големини, бидете сигурни дека за да се измери поголем еден за најдобро одговара.Боја : Бела | Големина : 6.Ако сте во брзање да ги носи, се користи фен за коса да се исуши нив.вода сандали деца вода чевли момчиња женска лизга на чевли бебе слајд скејт чевли мажите бела револвер сандали за жените чевли, па така мажите чевли деца сандали чевли жените сандали чевли носителот борење чевли младите виси чевли организатор bunion корекција сандали светне чевли,деца светне чевли спорт сандала злато оптоварување чевли за жени кошарка чевли за мажи сандали царинење на жените плута footbed сандала со удобноста mens работа чевли над вратата чевли организатор флип апостолки.Подигнете отворање мерки околу 2,5 сантиметри околу.

Избор на купувачот..