• Ново
Оптоварување Сидро 316 од не 'Рѓосувачки Челик - 1/2-13 2-3 x/4 Количина-10
zoom_in

Оптоварување Сидро 316 од не 'Рѓосувачки Челик - 1/2-13 2-3 x/4 Количина-10

DEN 1832.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Оптоварување подлога, конкретни подлога, или ѕидани подлога се дизајнирани да бидат инсталирани во цврст бетон.Оптоварување подлога може да се користи за да се зацврсти објекти за бетон.Овие подлога може да се користи за некои од следниве конкретни апликации : shelving, оградата, канал работа, знаци, електрични цевка, светлосни тела, escalators, итн.Оптоварување заштита не може да се користи на тули или блокирате.Не-корозивен во свежа или дожд вода апликации.Оптоварување подлога, конкретни подлога, или ѕидани подлога се дизајнирани да бидат инсталирани во цврст бетон.Рамења.Пластични делови.Дрво членови.Цевки. 316 од не ' Рѓосувачки челик е корозија-отпорни, трајни, и погодна за морски средини.Вклучува миење и хексадецимален орев за секој сидро.

Избор на купувачот..