• Ново
Bluetooth Beanie Шапка blueear Жените Поврзана Музика Капи Hands Free Телефон Зборува за Зимско Отворено Спортски и Тренингот
zoom_in

Bluetooth Beanie Шапка blueear Жените Поврзана Музика Капи Hands Free Телефон Зборува за Зимско Отворено Спортски и Тренингот

DEN 575.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 70% Акрил+30% Волна Материјал, kintted beanie, модата и имајте пријатна со одговарање на телефонот во зима.Најновите V4.2 bluetooth чипови, компатибилен со повеќето мобилен уред.Bulit-во Микрофонот и стерео звучник, достапна за мобилен телефон да се пренесе зборување на телефон на вашиот аудио уреди, директно, така што корисникот може да одговарање на телефонот.Bulit-во Li-ion наплаќа батерија, полнење преку USB кабел, поддршка 8 часа работно време.Волна материјал, плетени beanie со црна, црвена пом-пом украсени, повеќе модерни и убави.blueear безжична bluetooth капа со МИКРОФОН овозможува да одговорите на некој повик и да слушате музика без дополнителни слушалки.blueear плетени капа со слушалки со Bluetooth е направен од исклучително мека материјал и најновите Bluetooth 5.0 верзијата.Тоа ви нуди максимална удобност, топлина, висок квалитет на звукот и е вреди за парите во целина.blueear Bluetooth шапка има вградена литиум-јонска батерија која овозможува 10 ~ 15hours на исполнување преку USB кабел кога целосно наполнета.blueear Bluetooth капи се погодни за патување, џогирање, возење велосипед, скијање, уметничко лизгање и така натаму.Само се пренесени надвор од џебот на слушалки капа, можете да се мијат музика шапка во секое време.Големите beanie слушалки, повеќе погодна подароци избор за љубителите на музиката, тинејџерки, дечко, сопруг, унисекс подароци, електронски подароци за мажите да се задржи топло или за роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста или Божиќ.blueear Bluetooth Beanie нуди подобрена Bluetooth 5.0 и Вистински HD HIFI звук за да ви даде подобар квалитет на звукот и повеќе стабилна врска, повеќе оперативни време и поголем опсег.Што го заслужуваат за да имаат подобра зима живот со овој bluetooth шапка.Bluetooth шапка е целосно да се перат.Само се пренесени надвор од џеб во внатрешниот слој на шапка и не сте подготвени да се мијат.Нежно миење со рака или во машина за перење.blueear безжична bluetooth капа со МИКРОФОН овозможува да одговорите на некој повик и да слушате музика без дополнителни слушалки.blueear плетени капа со слушалки со Bluetooth е направен од исклучително мека материјал и најновите Bluetooth 5.0 верзијата.Тоа ви нуди максимална удобност, топлина, висок квалитет на звукот и е вреди за парите во целина.blueear Bluetooth шапка има вградена литиум-јонска батерија која овозможува 10 ~ 15hours на исполнување преку USB кабел кога целосно наполнета.blueear Bluetooth капи се погодни за патување, џогирање, возење велосипед, скијање, уметничко лизгање и така натаму.Само се пренесени надвор од џебот на слушалки капа, можете да се мијат музика шапка во секое време.

Избор на купувачот..