• Ново
Kerr 973-0216 Допир 'n Топлина Топлина Превозникот, Тесен Предниот
zoom_in

Kerr 973-0216 Допир 'n Топлина Топлина Превозникот, Тесен Предниот

DEN 478.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Не само што ќе имаат токму загрева совет да работат со, ќе може да се контролира температурата, како и.Кажете "збогум" на старите Bunsen горилници и чекор до Kerr допир 'n топлина денес.Дизајниран од страна на д-Р Билка Schilder.Допир 'n топлина погодно и постојано да го става на топлина на топла gutta percha техники.Патентираната autoclavable совети се внатрешно загрева, така што топлината е концентрирана на крајот каде што е најпотребна.

Избор на купувачот..