• Ново
Yiju Форма за Сортирање Години, Дрвени Sorter Кутија за 3+ Години Деца, Подарок за Момчиња и Девојчиња
zoom_in

Yiju Форма за Сортирање Години, Дрвени Sorter Кутија за 3+ Години Деца, Подарок за Момчиња и Девојчиња

DEN 839.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА ВОЗРАСТ од 2 ДО 4 : Оваа играчка е убав подарок за децата, на возраст од 2 до 4. ЗДРАВ ДРВЕНИ ИЗГРАДБА : раниот развој играчки се направени да траат.Оваа шарени играчка за години и децата на предучилишна возраст промовира боја и форма признавање и вештини за решавање проблеми.КРЕАТИВНИ СОРТИРАЊЕ ИГРА ЗА ДЕЦА : Облик-Сортирање Коцки Класични Дрвени Играчки е убаво изградени дрвени играчки со светла боја, лесен-за-контрола облици.Дрвен Блок Поставено на коло од рацете на учење искуство и им даде на децата на ангажирање опција за screen-бесплатно да се забавуваат.КЛАСИЧЕН УЧЕЊЕ АКТИВНОСТ : Ова некогаш популарните обликот и бојата активност е сигурно да се вклучат децата.Секоја форма е дизајниран да се вклопуваат преку појавување дупка на дрвени коцки.Опис : - КРЕАТИВНИ СОРТИРАЊЕ ИГРА ЗА ДЕЦА : Облик-Сортирање Коцки Класични Дрвени Играчки е убаво изградени дрвени играчки со светла боја, лесен-за-контрола облици. - КЛАСИЧЕН УЧЕЊЕ АКТИВНОСТ : Ова некогаш популарните обликот и бојата активност е сигурно да се вклучат децата.Секоја форма е дизајниран да се вклопуваат преку појавување дупка на дрвени коцки. - ЗДРАВ ДРВЕНИ ИЗГРАДБА : раниот развој играчки се направени да траат.Оваа шарени играчка за години и децата на предучилишна возраст промовира боја и форма признавање и вештини за решавање проблеми. - ОДЛИЧЕН ПОДАРОК ЗА ВОЗРАСТ од 2 ДО 4 : Оваа играчка е убав подарок за децата, на возраст од 2 до 4. - Дрвен Блок Поставено на коло од рацете на учење искуство и им даде на децата на ангажирање опција за screen-бесплатно да се забавуваат.Спецификација : - Материјал : Wooden Size Табела : Dxšxv : 21.5x13x8.7cm / 8.46x5.11x3.42inch Package Вклучува : 1 Сет Деца Форма Сортирање Cubes Note : Бои може да бидат различни, поради различни monitor display.Ве молиме оставете малку разликата во големината поради прирачник за мерење.

Избор на купувачот..