• Ново
Tervis Направени во САД Двојно Ѕидови Заводот Изолирани Гимнастик Првенство Држи Пијалаци Ладни & Топла, 16oz, Smorgasbord
zoom_in

Tervis Направени во САД Двојно Ѕидови Заводот Изолирани Гимнастик Првенство Држи Пијалаци Ладни & Топла, 16oz, Smorgasbord

DEN 455.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Tervis tumblers функција двапати ѕид изолирани изградба која го чува пие топла или ладна подолго и ја намалува кондензацијата да се спречи ѕвони на вашата маса.Силна, отпорност на BPA-free материјални средства овие tumblers може да се земе собори без кршејќи и нема да се задржат вкус или мирис.Повеќето tumblers се микробранова, замрзнувач и машина за миење садови безбедно за не-се грижи погодност и се вклопуваат повеќето купот на сопствениците.Секој класичен гимнастик со гордост се произведени во Америка и поткрепени со Доживотна Гаранција така може да се купи со доверба.Tervis изолирани drinkware обезбедува крајната комбинација на личноста и претставата за чиста пиење уживање.

Избор на купувачот..