• Ново
Liddington Метал Чување на Клупата, Главен Материјал: Железо, Складирање Оддел: 16 H x 10 W x 13 D
zoom_in

Liddington Метал Чување на Клупата, Главен Материјал: Железо, Складирање Оддел: 16 H x 10 W x 13 D

DEN 983.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Главен Материјал : Железо, Складирање Оддел : 16" H x 10" W x 13" D. Тежина Капацитет : 350 lb., Ова хоризонтално ориентирана складирање конзола кабинет има заварени метални рамка за домување 3 кутија во облик на фиоки.Седиште Висина - Кат на Седиште : 19", Главен Материјал Детали : Железо.Чување на клупата мерки 39" x 19" x 16" и тежи 36.7 кг., Вкупно : 19" H x 39" W x 16" D. Целокупниот Производ Тежина : 36.78 lb., : 19" H x 39" W x 16" Г. ВО ПОГЛЕД 1. Собрани 2. Потресени Заврши 3. Тежина Капацитет (кг) : 350 Оваа рустикални конзола кабинет одговара на соби како екранот платформа и затворен градини како растение застане.Организирање не е досадно кога имате неверојатна единица за складирање на располагање.Исполнет со чевли, книги, ќебиња и повеќе, овие складирање единици се стилски и лесен начин да ги зачувате вашите работи.Оваа точка збор испраќаат во еден картон.Оваа складирање клупата карактеристики 3 фиоки со 25lbs губење на капацитетот.3 фиоки за складирање.Погоден за внатрешна употреба. 250 кг.макс лимит на тежина.Индустриски тема ВКУПНАТА ДИМЕНЗИЈА 1. Вкупно : 19" H x 39" W x 16" Д ГЛАВЕН МАТЕРИЈАЛ 1. Главен Материјал : Железо 2. Главен Материјал Детали : Железо СКЛАДИРАЊЕ ВКЛУЧЕНИ 1. Складирање Вклучени : Yes 2. Чување Тип : Фиоки ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ 1. Тежина Капацитет : 350 lb.КАРАКТЕРИСТИКИ 1. Потресени : Yes 2. Направени со Кинески ела дрво горниот и железо база и кабинет 3 фиоки. Мат какао кафеава боја палта целината на база на телото, и 3 складирање кабинети 4. Овој индустриски тв кабинет има правоаголна рамка која поддржува дрвена tabletop и куќи 3 повлекување од фиоките 5. Чување на клупата мерки 39" x 19" x 16" и тежи 36.7 lbs. 6. Оваа правоаголник метал конзола кабинет носи потресени сива метал дел и браун дрво tabletop 7. Ова хоризонтално ориентирана складирање конзола кабинет има заварени метални рамка за домување 3 кутија во облик на фиоки ТЕГОВИ & ДИМЕНЗИИ 1. Вкупно : 19" H x 39" W x 16" D 2. Нозе : 2.5" H 3. Складирање Оддел : 16" H x 10" W x 13" Д 4. Седиште Висина - Кат на Седиште : 19" 5. Целокупниот Производ Тежина : 36.78 lb.СПЕЦИФИКАЦИИ 1. : 19" H x 39" W x 16" D 2. : 2.5" H 3. : 16" H x 10" W x 13" Д 4. : 19" 5. : 36.78 lb.

Избор на купувачот..