• Ново
Gamimg Контролер Чувствителни E-Спортски Таблета Игри Чкрапалото 1 Пар Практични Портокал
zoom_in

Gamimg Контролер Чувствителни E-Спортски Таблета Игри Чкрапалото 1 Пар Практични Портокал

DEN 455.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Игри потребен е анти-пропадна и пот-доказ, што може да ви донесе удобно користење искуство.Опремен со брз и чувствителни одговор, игри на активирањето може да ви овозможи со high-speed и прецизно снимање.Изработени од абс материјал, игри потребен е од не ' рѓосувачки и трајни производи за употреба.Должината на една игри потребен е 10cm, ширина е 4cm и висина е 3cm, па тоа ќе не блокира екранот и да влијае на употребата на вашиот телефон.Игри потребен е универзална, која е погодна за многу видови на таблети.Спецификации : Тоа е пријатно да имаат висока-брзо и прецизно снимање, бидејќи на игри предизвика опремен со брзи и чувствителни одговор.Можете да уживате во високо-брзински и прецизно снимање игри предизвика опремен со брзи и чувствителни одговор.Брзата и чувствителни одговор на игри активирањето може да ви донесе висока-брзо и прецизно снимање.Карактеристики : ќе имате удобно користење искуство бидејќи игри потребен е анти-пропадна и пот-доказ.Тоа е пријатно да имате удобно користење искуство бидејќи игри потребен е анти-пропадна и пот-доказ.Игри потребен е универзална, која е компатибилна со многу видови на таблети.Еден : 10cm x 4cm x 3cm/3.94" x 1.57" х 1.18" (Прибл.)белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да малку се разликува од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разликата се должи на рачно мерење.

Избор на купувачот..