• Ново
На задното СЕДИШТЕ: ShearComfort Обичај Водоотпорен Cordura Седиште Опфаќа за Mazda 3 (2014-2018) во Црна w/Бургундија за 60/40 Сплит Назад Солидна Дното w/ 3 потпирачи за глава Прилагодл
zoom_in

На задното СЕДИШТЕ: ShearComfort Обичај Водоотпорен Cordura Седиште Опфаќа за Mazda 3 (2014-2018) во Црна w/Бургундија за 60/40 Сплит

DEN 7679.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ПРАЗНИК ПРОДАЖБА 20% попуст Продажба На Сега + БЕСПЛАТНА Испорака!Попуст веќе се применуваат.Нарачана Седиште Опфаќа Совршено Се Вклопуваат Гаранција. 1 Година Ризик Бесплатно Гаранција и Направен во САД.На ЗАДНОТО СЕДИШТЕ : Оваа ставка вклучува сите парчиња, за 60/40 Сплит Назад Солидна Дното w/ 3 потпирачи за глава Прилагодлив и Seatbelt во Backrest (Hatchbacks).Во потрага по ПРЕДНИТЕ СЕДИШТА?Ставете го ова во пребарувањето : "ПРЕДНИТЕ СЕДИШТА : Shear Comfort Обичај Водоотпорен Cordura Седиште Опфаќа Mazda 3 (вашиот година)".CORDURA е на тешки ВОДООТПОРЕН материјал кој е отпорен на гребнатинки, солзи и scuff.Одлична за домашни миленици, камиони и индустриска употреба.Слика број 1 : Претставува вашата боја на избор само.Слика број 2 (седиште дијаграм) : Претставува вашиот седиште вид.Сигурни на седиштето тип?Без грижи, ние повик за да се потврди секоја цел (се Обезбеди телефонски број е во тек).CORDURA Обичај водоотпорен седиште поклопецот е за оние кои вредноста максимална заштита.Одличен за изградба, тешка индустрија употреба, или како домашни Миленичиња Седиште Капак.Многу издржливи CORDURA ткаенина со ламинат поддршка нуди солиден перформанс, со максимална заштита.Овој производ е дизајниран да се вклопуваат : 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 Mazda 3 Зошто се Купи Shear Comfort Седиште Опфаќа?За чиста возење удобност, стил и protection Guaranteed Совршено се Вклопуваат : Ќе се земе никаков ризик при купувањето на нашите Сопствени Направени Седиште Покрива.1-Година Ризик Бесплатно Гаранција против било дефектите во изработка и материјали.Лесен за Инсталација : Лизга во текот на Сопствени Седиште Покрива со тока и рака на системот.Тоа не е неопходно да се отстрани вашиот места.Ние обезбедуваме инструкции за инсталација со секој производ, како и инсталација видеа на нашиот веб сајт.Седиштето Airbag Компатибилен : Сите Сопствени Седиште Опфаќа кои се произведени за седишта со странични воздушни перници се изменети за да се овозможи airbag за распоредување.Загревање и Ладење Седиште Компатибилен : Нашите Сопствени Направени Седиште Опфаќа се компатибилни со возила со загревање и/или ладење седиште опции.РАБОТА - Заштита од нечистотии, прашина или остатоци.На водоотпорни и отпорни на абење ткаенина запира штета од течности и алатки.Домашни МИЛЕНИЦИ - Идеален за домашни миленици како овие ја штитат од кучиња нокти, коса или мириси.На ОТВОРЕНО - Се овие за вашиот следен скок, лов или ски патување.Престане да се грижиш и да се ужива на отворено!.

Избор на купувачот..