• Ново
BST-9145 Биро Зголемувачот LED Светилка 5-12X Возвишеното Светлина лупа за Мобилен Телефон на Поправка Алатка за Читање Убавина
zoom_in

BST-9145 Биро Зголемувачот LED Светилка 5-12X Возвишеното Светлина лупа за Мобилен Телефон на Поправка Алатка за Читање Убавина

DEN 718.08

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Број на модел : BST-9145 Material : ABS, Glass Color : White Style : Modern Light.Извор : Incandescent Power Извор : Electric Magnification : 5-10. Times Times : 6x/12x Voltage : 100 V/240 V 50-60 Hz Type : Зголемувачот Lamp Size : 38.5*50*27.5 cm Lens.BST-9145 Биро Зголемувачот LED Светилка 5-12 X Возвишеното Светлина лупа за Мобилен Телефон на Поправка Алатка за Читање Убавина.

Избор на купувачот..