• Ново
Хемптон Bay 3-Светло Бел Алабастер Стакло LED Таванот Фан Светлина Комплет
zoom_in

Хемптон Bay 3-Светло Бел Алабастер Стакло LED Таванот Фан Светлина Комплет

DEN 886.56

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Оваа обновена производот е тестиран и сертифициран да се погледне и да работат како нови.На refurbishing процес вклучува функционалност тестирање, основните средства за чистење, инспекција, и пакување.Производот бродови со сите релевантни додатоци, и може да пристигне во генерички кутија.Бела завршница со алабастер стакло shade1000-lumens излез, што е еднакво на три 40-Вати bulbs Produces 2700 K, топло light Energy заштеда на Led диоди користи 16-Вати, наместо на 120-Вати.

Избор на купувачот..