• Ново
DXMStore 2 парчиња Коса Брз Сува Крпа Шапка Turban Туш Када Корални Руно Жените Брзо Сушење Капа - Виолетова
zoom_in

DXMStore 2 парчиња Коса Брз Сува Крпа Шапка Turban Туш Када Корални Руно Жените Брзо Сушење Капа - Виолетова

DEN 602.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Корални Руно.Лесен за употреба.Лесно да се инсталира. 100% сосема нов и висок квалитет.Кажете збогум на капе влажни во 1 минута!Конкурентна Висока Апсорпција, направете ја вашата коса и сушење половина на работа со двојно резултати.Понуда за вашата коса удобно грижа!Мирис за слободни Мека Корални Руно, нема повеќе да наштети на бришење од нормално крпа.Издржливи во употреба, пријатно кога го користите.Супер едноставно да се стави на и се надвор додека не се лесно да падне!Можете да направите други работи за време, време saver!Усвојување на уредната нишка и издржливи кабелот за заклучување, најдобар квалитет, за вас!Материјал : Корални Руно боја : сина/розова/виолетова Големина : за 64cm долго, максималната ширина околу 25см Пурпурна крпа * 2 1.Поради прирачник за мерење и различни мерни методи, вистинската големина може да биде малку поинаков. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, на тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков.

Избор на купувачот..