• Ново
UGVLLVB24SR 24V 2-10VDC 112LB NSR
zoom_in

UGVLLVB24SR 24V 2-10VDC 112LB NSR

DEN 1284.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

BELIMO UGVL+LVB24-СР / UGVLLVB24 SR (НОВ) 24 V 2-10 VDC 112 LB NSR UGVLLINK Вклучува 2 годишна Гаранција.PLCCenter/Radwell има 5 класификации на производот состојба : : RPMFN1 - Сосема Нов Затворен Radwell Склопот на Производителот, Фабрика Ново Ниво 1 RISCN1 - Radwell Независни Синџирот на Снабдување Ново Ниво 1 RQANS1 - Radwell Обезбедување на Квалитет НИКОГАШ не се КОРИСТАТ во Вишок на Ниво 1 w/ 2 годишна Гаранција RQANS2 - Radwell Обезбедување на Квалитет НИКОГАШ не се КОРИСТАТ во Вишок на Ниво 2 w/ 2 годишна Гаранција RQAUS1 - Radwell Обезбедување на Квалитетот се КОРИСТИ Вишокот на Ниво 1 w/ 2 годишна Гаранција.Бренд Со BELIMO.

Избор на купувачот..