• Ново
DistinctInk Јасно Shockproof Хибрид Случај за iPhone 11 Про (5.8 Екран) - TPU Браник, Акрилик Назад, Калено Стакло Екран Заштитник - Темно Сина, Ахат Кристал Geode
zoom_in

DistinctInk Јасно Shockproof Хибрид Случај за iPhone 11 Про (5.8 Екран) - TPU Браник, Акрилик Назад, Калено Стакло Екран Заштитник

DEN 333.12

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Мала ТЕЖИНА И ЗДРАВ ХИБРИД ИЗГРАДБА – Тенок, солиден, еден-парче случај штити вашиот i Phone 11 Про (5.8" Екран) од испакнатини, модринки и гребнатинки.Флексибилни TPU пластичен браник обезбедува шок доказ за заштита на рабовите на вашиот уред, додека тешко акрилик назад држи на задната страна на вашиот уред нула бесплатно!.ЗАШТИТНИ И ЛЕСЕН ПРИСТАП до сите телефонски пристаништа и копчиња на i Phone 11 Про (5.8" Екран).Независно движат копчето опфаќа обезбеди лесен операција на сите копчиња на вашиот уред.НЕМА ДА ТЕЖАТ ЌЕ НАДОЛУ – Само 0.7 унци и 0.4 инчи дебела - слајдови лесно во вашиот џеб без создавање на булбус!.ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА - Distinct Ink обезбедува доживотна гаранција на случај себе, како и на печатени дизајн!.ТЕМНО СИНА АХАТ КРИСТАЛ GEODE - Обичај Печатени i Phone 11 Про (5.8" Екран) Distinct Ink Јасно Shockproof Случај со Темно Сина Ахат Кристал Geode Дизајн печатат директно на грбот на случајот.Целосна заштита за вашиот Apple i Phone 11 Про (5.8" Екран) - Јасно Shockproof случај со Distinct Ink обезбедува целосна заштита за секоја површина на вашиот i Phone!Нашите лесен и здрав, хибридни дизајн обезбедува најдобра можна заштита за секој дел од вашиот телефон без додавање на вишок на телесната тежина или рефус!Едно парче, тенок одговара случај е само 0.4 инчи дебела и тегови само 0.7 унци, па тоа се лизга лесно во вашиот џеб и нема да тежина на вас долу!Вклучени калено стакло екран заштитник држи вашиот екран безбедни од гребнатини, чипс и пукнатини.Нашите уникатни, custom графика дизајнирана и отпечатена во право тука во сад.Изберете дизајн кој е во право за вас, да печатат директно на грбот на случај со користење на нашите посебен процес што нема да кора, нула или исчезнат.И ние го направите резервна копија со ДОЖИВОТНА ГАРАНЦИЈА на случајот и на печатени дизајн!ТЕМНО СИНА АХАТ КРИСТАЛ GEODEPrinted директно на грбот на случај - страни остануваат clear FLEXIBLE TPU BUMPERProvides шок & drop заштита околу рабовите на вашиот device HARD АКРИЛИК BACKProvides нула заштита на задниот дел на вашиот device TEMPERED СТАКЛО ЕКРАН PROTECTORCombines со покрена усна на предната страна на случај за да се заштитат вашиот екран од гребнатини, чипс и cracks LIFETIME WARRANTYDistinct Ink обезбедува доживотна гаранција на овие случаи, па да знаете секогаш ќе бидат заштитени.На доживотна гаранција ги покрива случај себе, како и на печатени дизајн!.

Избор на купувачот..