• Ново
ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Мулти-Цел Вежба Битови 2 парчиња Вакуум brazed Дијамант Сува Дупчење битови за Порцелански Плочки Мермер Гранит Ѕидарските Тули со 5/8-11 Конекција (Гол
zoom_in

ПЛАНИНАТА МАЖИТЕ Мулти-Цел Вежба Битови 2 парчиња Вакуум brazed Дијамант Сува Дупчење битови за Порцелански Плочки Мермер Гранит

DEN 616.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Професионални Индустриски Вежба Делови , Изработени Од Квалитетни Материјали, Одлична Изработка И Издржливи. 1.Брзо и лесно дупчење. 2.Долго траење. 3.Материјал : Дијамант. 4.Минимизирање на сите кршење.Професионални Алатки Во Индустрискиот Сектор.За Професионална Употреба Само.1 2 парчиња 6mm 1/4" 6mm H10mm 35mm 62mm 5/8-112 2 парчиња 8мм 5/16" 8мм H10mm 35mm 62mm 5/8-113 2 парчиња 10мм 3/8" 10мм H10mm 35mm 62mm 5/8-114 2 парчиња 13mm 1/2" 13mm H10mm 35mm 62mm 5/8-115 2 парчиња 16mm 5/8" 16mm H10mm 35mm 62mm 5/8-116 6mm и 8мм 1/4" и 5/16" 6mm и 8мм H10mm 35mm 62mm 5/8-117 6mm и 10мм 5/16" и 3/8" 6mm и 10мм H10mm 35mm 62mm 5/8-118 8мм и 10мм 5/16" и 3/8" 8мм и 10мм H10mm 35mm 62mm 5/8-119 10мм и 13mm 3/8" и 1/2" 10мм и 13mm H10mm 35mm 62mm 5/8-11 Color : Black Quantity : 2pcs Application : Суво/влажно дупчење за порцелански плочки, гранит, мермер, камен, Ѕидарија, тули..Функција : 1.Брзо и лесно drilling2.Долг животен век 3.Помалку Chipping 4.Минимизирање на сите кршење 5.Помалку губење на материјал 6.Помалку топлина generation7.Подобро да се заврши квалитетно.

Избор на купувачот..