• Ново
Нова Фантастична Pakka Дрво Sgian Dubh Дамаск Челик Направени во Шефилд, Англија Супериорен Обвивка inc Презентација Кутија
zoom_in

Нова Фантастична Pakka Дрво Sgian Dubh Дамаск Челик Направени во Шефилд, Англија Супериорен Обвивка inc Презентација Кутија

DEN 2136.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Вистински Шкотскиот Елен Справи.ОВА Е ГОЛЕМА ШАНСА ДА СЕ КУПИ РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ ШЕФИЛД ВИСТИНСКИ МАСЛИНОВО ДРВО РОГ СЕ СПРАВИ СО SGIAN DUBH,НА ДАМАСК ЧЕЛИК СЕЧИЛОТО Е ФАЛСИФИКУВАНИ ВО ШЕФИЛД, АНГЛИЈА НАШИТЕ НОЖЕВИ СЕ РАЧНО КОВАН ВО НАШАТА ФАБРИКА И ОСНОВА ЗА ДОБАР РАБОТ НА НОЖОТ Е 3 1/2 NCHES.ДРШКАТА Е ВИСТИНСКИ МАСЛИНОВО ДРВО РОГ ЗЕМЈАТА И ВО ОБЛИК СО МАЗНА ЗАВРШНИЦА.НОЖ МЕРКИ 21 CMS ДОЛГ ВО ВКУПНИОТ И ТЕЖИ 94 ПРОГРАМИТЕ.НА ОБВИВКА Е ВИСТИНСКА КОЖА, КАКО ШТО БИ СЕ ОЧЕКУВАЛО И НЕЈЗИНИТЕ ПРЕЗЕНТИРАНИ ВО КУТИЈА БЕСПЛАТНО ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШЕТО ВРЕМЕ ВИЕ НЕМА ДА БИДЕТЕ РАЗОЧАРАНИ.ОДНОС ЛИ.НА ЕДНА СЛИКА Е ОНОЈ ШТО ЌЕ ГО ДОБИЈАТ ОВА НЕ Е АКЦИИ СЛИКА.

Избор на купувачот..