• Ново
Вратата Mortice Заклучување,од Нерѓосувачки Челик Врата Latch Заклучување на Вратата Замена на Делови за Бања Дома (Сребро)
zoom_in

Вратата Mortice Заклучување,од Нерѓосувачки Челик Врата Latch Заклучување на Вратата Замена на Делови за Бања Дома (Сребро)

DEN 327.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

ШИРОКА ПРИМЕНА : Дизајнирани за употреба со рачки на вратите за внатрешни дрвени врати и погодна за двете лево и десно раце врати.МАТЕРИЈАЛ : заклучување на Вратата за бања и тоалет соба врати со заоблени forend и штрајк плоча направен од нерѓосувачки челик.Падот и latch се направени од издржлив метал.ЗГОЛЕМЕНА БЕЗБЕДНОСТ На : latch и deadbolt се направени од цврст нерѓосувачки челик, трајни и огноотпорни.ДОДАТОЦИ : соба заклучување на вратата доаѓа со штрајк на плоча направен од нерѓосувачки челик и потребните материјали за лесно и проблеми-бесплатна инсталација.Пакетот Вклучува : 1 Pc* Вратата Mortice Заклучување 1 Pc* Заклучување плоча 2 парчиња*x Заклучите кутии 4 Pcs* Завртки.Опис : МАТЕРИЈАЛ : заклучување на Вратата за бања и тоалет соба врати со заоблени forend и штрајк плоча направен од нерѓосувачки челик.Падот и latch се направени од издржлив метал.ЗГОЛЕМЕНА БЕЗБЕДНОСТ На : latch и deadbolt се направени од цврст нерѓосувачки челик, трајни и огноотпорни.ШИРОКА ПРИМЕНА : Дизајнирани за употреба со рачки на вратите за внатрешни дрвени врати и погодна за двете лево и десно раце врати.ДОДАТОЦИ : соба заклучување на вратата доаѓа со штрајк на плоча направен од нерѓосувачки челик и потребните материјали за лесно и проблеми-бесплатна инсталација.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : ќе добиете 1x вратата mortice заклучување, 1x заклучување плоча, 2x заклучите кутии, 4x завртки.Спецификации : Боја : Silver Material : Нерѓосувачки Челик, цинк легура, iron Size : Висина : Околу 235mm/9.25 inch Lock Тело Маргина : За 65/70/80mm / 2.55/2.75/3.15 inch Suitable За Врата Дебелина : Околу 45-50мм/1.7-1.96 inch Package Вклучува : 1 Pc* Вратата Mortice Lock1 Pc* Заклучување plate2 Pcs*x Заклучување boxes4 Pcs* Screws Note : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.

Избор на купувачот..