• Ново
Дрвени Бричење Сад Со За Лична Нега Сад Сапун Првенство Капак, Мажи Сапун Избричат & Отстранување на Влакна
zoom_in

Дрвени Бричење Сад Со За Лична Нега Сад Сапун Првенство Капак, Мажи Сапун Избричат & Отстранување на Влакна

DEN 381.36

Износ
check Во форма достапна за нарачката

★ ВИСОКО КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ : Направен од квалитетот буковата материјали, цврсти и трајни производи за долго време се користи.Фина текстура од внатре и од надвор од сад, која е светлина, фирма и заштита на животната средина. ★ ДОБРА БРИЧЕЊЕ ПАРТНЕР : одличен објект за да го додадете вашиот бричење предмети, особено за оние кои се користат да се традиционалните влажни избричат форма, совршен за секојдневна употреба и како подарок за машки пријатели. ★ ТРАДИЦИОНАЛНИТЕ БРИЧЕЊЕ МЕТОДИ : За повеќе традиционални влажни бричење искуство, дрвен сад е домот, дворци и малку вуди што го прави добар избор за луѓе кои навистина сакаат да ги прават работите на стариот начин. ★ ДОВОЛНО КАПАЦИТЕТ : Многу бричење чинии се премногу мал и нема простор за ефикасно користење на четка за бричење да се работи на пенливата, оваа чаша е доволно голем за да го користите, има капак за да се задржи на сапун свеж и чист. ★ ЕДНОСТАВЕН, БЕЗ НАВЕДНУВААТ БРИЧЕЊЕ : Ако се користат на традиционален жилет бричат, мора да бидат опремени со право на алатки за да се обезбеди непречено и елегантен избричат.На бричење сад е совршен прилог на вашиот влажни бричење комплет.Оваа бричење сад може да се користи за да се одржи сапун, текстура внатрешноста на сад може да ја спречи на сапун од лизгање.Тоа е исто така погоден за складирање и за отстранување на бричење крем, тоа им помага да се пенливата крем.Карактеристики : се Користи за место сапун, текстура внатрешноста на сад може да ја спречи на сапун од лизгање.Погодни за складирање и за отстранување на бричење крем, тоа им помага да се пена, крем.Направен од висок квалитет на гума, дрво, цврсти и трајни производи за употреба.Одлично за организирање на вашите бричење алатки, да се зачува простор.Едноставен и елегантен изглед, мазна површина, лесен за чистење.Лесен и со мал во големина, удобен за носење и чување.Спецификација : Состојба : 100% сосема нов Објект од Типот : Бричење Сад Материјал : гума дрво Пакет Листа : 1 * Сапун Сад 1 * Капак.

Избор на купувачот..