• Ново
SPJOYSP Боја со Броеви Боја со Броеви за Децата од Животинско Golden Retriever 16X20inch со Рамка
zoom_in

SPJOYSP Боја со Броеви Боја со Броеви за Децата од Животинско Golden Retriever 16X20inch со Рамка

DEN 1672.80

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1. Било која големина и слика може да се прилагоди, ако ви требаат посебни прилагодување, ве молиме да бидат слободни да контакт. 2. Слика од броеви комплет вклучува 1 компјутер 16 x 20 инчи претходно печатени текстура уметност платно (Со рамка), 1 сет на високо-квалитетни бои, 1 сет четки(вклучуваат 3pcs). 3. На дигитално сликање прирачник е многу лесно да се наслика, секоја област на платно е исполнет со броеви кои одговараат на сликата кутија.Вие само треба да се применуваат боја на соодветните броеви кои важат за сите наслика нивоа. 4. Здрави материјали : користиме високо квалитетни и безбедни акрилна боја.Тоа е не-токсични, невкусна и еколошки.Бојата е природно сјајна, многу погоден за вас да се наслика.На високо-квалитетни платно има high-definition ефект, и тоа не е лесно да исчезнат или да се направи вашите очи уморни кога цртање. 5. Многу погоден за домашна декорација, тоа е најдобриот подарок за вашите пријатели или семејството.Како подарок за Божиќ, денот на Благодарноста, за Нова Година, за роденден или други важни дена, ова е добар избор.

Избор на купувачот..