• Ново
GLVSZ Губење на Клупата Комунални Тренингот Вежби за Обука Опрема за Соодветност,Капацитет 600lb Тренингот Вежбање Фитнес Клупата (Црна, 115x55x28cm)
zoom_in

GLVSZ Губење на Клупата Комунални Тренингот Вежби за Обука Опрема за Соодветност,Капацитет 600lb Тренингот Вежбање Фитнес Клупата

DEN 1776.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Сунѓерот Дебелина Од 2,5 Инчи.Совршен За Домашна Теретана!Мали Профил И Модерен Дизајн На Оваа Рамна Клупа Го Направи Одличен Прилог На Вашиот Дом Салата. 2.5" Дебела Соочи се Состои Од Вегетаријанска Кожа, Природно Дрво, како И Високо-густина Мемориска Пена за Да се Обезбеди Максимална Удобност.Се Приклонуваат Клупата Притиснете Ако Сакате Да Ја Зајакнете Вашата Pecs, Оваа Тренингот Е Сосема Погодна.Развиени Врз Основа На Рамна Клупа Притиснете, Тоа Главно се Зајакнува Горниот Дел На Pectoralis Major Мускулите, Но исто Така Работи И На Triceps. [Стабилен и Трајни Структура] Овој Тренингот Клупата Може Поддршка До 440 LBS, Конструирање Со 1.5 mm Комерцијални Дебелина Челик.Тешка Тежина Е Доказ За Повисок Квалитет На Челик Кои Ние Се Користи, Отколку Светлината Клупи Се Чувствуваат Како Направени Од Пластика.Седиште И Назад Перници' Придружни Цевки Донесе Двојно Зацврстување Структури, Кои Се Подобри Стабилна Рамнотежа Без Wobble.Функција : 100% сосема нов и висок квалитет .Количина : 1pc.Материјал : Метал.Боја:Црна.Големина : 45.3"X9.8"X18.5" Применливо сцена : Дома внатрешни работи.Тежина : 11500g/25lb.Капацитет : 600lb.

Избор на купувачот..