• Ново
Sweatsuits за Жените Set - Солидна Боја Хип-Укинување Висока Половината Pullover Блузи и Долги Панталони Pullover Тренерки
zoom_in

Sweatsuits за Жените Set - Солидна Боја Хип-Укинување Висока Половината Pullover Блузи и Долги Панталони Pullover Тренерки

DEN 431.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Се Кандидира Мали.Цел 1-2 Големина Нагоре.Еластична затворање.Рака Мие Само. 【Стил】Два дела џогирање одговараат на сет вклучува кратки, долги ракави врвот и leggings, подготвени за секојдневно вежбање и одмори!На џогирање одговараат карактеристики круг деколте, тесни панталони, и висок половината која одговара на вашите облини како ракавица и добива многу пофалби.На џогирање панталони сет ќе се задржи многу кул во текот на летото времето. 【Материјал】Водат ткаенина; високо влијание; брз-за сушење ткаенини абразија-отпорни, со висока еластичност на кожата-пријателски, влага wicking, удобно, дише.Средна дебелина, влага wicking и брзо сушење. 4-начин се водат материјал да се промовира мекост и компресија. 【Лесно да се чисти и суви】се Избегне директна сончева светлина, и може да се стави на ладно место за да се исуши. 【Сцена】Нашата женска облека е одлична за спорт, zumba, бокс, фитнес, јога, јавањето, вежбање пилатес, фитнес, трчање, џогирање, на отворено, облека, било кој тип на тренингот.Совршен за секој ден активен начин на живот.Погоден за сите форми на обука. 【Натпревар】основните и удобно дизајн го прави ова два-парче сет не само спортски, но исто така и удобно секојдневен носат, pajama сет, џогирање во собата, спортски сет, дневно се носат, да оди во собата, итн.Еден пар на нормален патики за секојдневниот живот ќе заврши чисти изглед, или ќе изгледам со јакна, палто или јакна на студените денови. ☀☀Добредојдовте на Pocciol Продавница☀☀▶▶【xx : Големина на Табелата】Големина : S НАС : 4 Половината : 62cm/24.41" Хип : 74-95cm/29.13-37.41" Блузи Должина : 30cm/11.81" Панталона Должина : 88cm/34.65" Големина : M НАС : 6 Половината : 66cm/25.98" Хип : 78-100cm/30.71-39.37" Блузи Должина : 31cm/12.20" Панталона Должина : 89cm/35.04" Големина : L НАС : 8 Половината : 70cm/27.56" Хип : 82-105cm/32.28-41.33" Блузи Должина : 32cm/12.59" Панталона Должина : 90cm/35.43" ✔ве Молиме погледнете ги нашите слики или описи за големини, не користете големини.✔Ве молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на рачно мерење, благодарение Сите мерења се во сантиметри, ве молиме имајте на ум дека од 1 cm = 0.39 инчи)【За Превозот】✈✈✈✈Стандард превозот 7-20 дена. ✈Достапни преку логистика повратни информации, најмногу може да пристигне во 15 дена или помалку.▶▶【По-продажбата на】✔Ако постои проблем со големина или ткаенина, може да побара замена или рефундирање во рок од 30 дена од денот на приемот на ставка.✔Предлог : Ако има проблем со производот, можете да го првиот контакт Pocciol услуги на клиентите, ние ќе ви обезбедиме со различни решенија.

Избор на купувачот..