• Ново
Timpfee Led Светла 12V Трајни производи За Приколки Водоотпорен 3-LED 80 Широк Кочница Пак Сигнал LED Сијалица
zoom_in

Timpfee Led Светла 12V Трајни производи За Приколки Водоотпорен 3-LED 80 Широк Кочница Пак Сигнал LED Сијалица

DEN 1919.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Не deductibles или да се додаде на трошоците.Делови, работна сила и превозот вклучени.Капки, spills и испукани екрани покриени од еден ден за преносни производи само.Други дефекти покриени по производителот ќе истече.Поднесе барање интернет или преку телефон 24/7. Ако ние не можеме да го исправиме, ние ќе го замени или да му ги надомести на куповната цена со e-подарок картичка.Плановите се важи само за нови или заверена обновена производи купени во последните 30 дена без претходно постоечките штета.Заштита план документите ќе бидат доставени преку пошта во рок од 24 часа од купување.Примена : Погоден за камиони, приколки подолу 80, трактори, полу-приколки, депонија камиони, автобуси, бродови, специјални возила, итн.IP65 водоотпорен нуркање : нема шрафовите на абажур, LED приколка светла се целосно заварени заедно, и taillight коло е запечатена.Потрошувачка дупка е дизајниран да се исцеди сите водата.Ова е да се осигура дека водата нема да ја оштети диоди или на коло.Добро airtightness го прави апсолутно водоотпорен и подводните.Ве молиме инсталирајте ја приколки опашка светлина со потрошувачка дупка свртени надолу.Едно парче сет (единствена ореол и чиста светлина шема дизајн, различни од другите приколка опашка светлата на пазарот), специјално дизајнирани за 12v систем.Лево светлина има функции на стоп/сврти/странично/страна рефлектор страна знак и дозвола илуминатор, и вистинската светлина има функции на стоп/сврти/странично/страна рефлектор страна знак.Лесно да се инсталира подводните приколка светла.Два изборни инсталација методи може да се инсталира на грб или на страна на приколката.Ве молиме бидете сигурни дека жици се поврзани пред морето/подводни и нема електрични краток спој.Жици дијаграм е предвидено со приколка светлина, и исто така можете да го најдете на детални информации страница.Service : Ако имате било какви прашања во врска со моделот или инсталација, ве молиме контактирајте ме.Карактеристики 1. 100% Сосема Нов 2. Професионалната Инсталација е Препорачливо 3. Задните Led Подводните Приколка Опашка Светла Комплет Брод Маркер Камион Круг Водоотпорен за приколки под 80 инчи во ширина 4. Висока видливост LED taillights трае подолго од стандардните блескаво светла 5. Идеален за влечење апликации до 80" широк Спецификација : Состојба : Нова!Име на производ : камион опашка светлина комплет Материјали : пластика, метал Леќа боја : Црвено Светло, Црвено, бело, Жолто Напон : 12 V Led кол : лево 41led, право 35led L : 24 (Atomization круг) 6 (средината) 5 (страна светилка) 6 (лиценца светилка) R : 24 (Atomization круг) 6 (средината) 5 (страна светилка) Жица Врска : Левата страна : Бела Жица -Земјата Бело Црвено - предната страна работи со висока осветленост Бела Браун-Три страни работата, предната страна е слаба осветленост.Десната страна : Бела Жица - Земјата Бело Црвено - предната страна работи со висока осветленост Бела Браун-Две страни работата, предната страна е слаба осветленост.Совети : Постои една бела светлина, на левата страна.Пакет содржи : 1x Маркер Опашка Светлина Комплет.

Избор на купувачот..