• Ново
Согласност Службеник Подарок - Ревизор Карпи Стакло - Смешно Согласност Присутни - Јас Ќе Ревизија Вас - Виски Гимнастик
zoom_in

Согласност Службеник Подарок - Ревизор Карпи Стакло - Смешно Согласност Присутни - Јас Ќе Ревизија Вас - Виски Гимнастик

DEN 432.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Овие класичен фацетирани карпи очилата се мора да се има за среќен час..одлично за духови!Здрав, тешки базирани на очила се издржливи и ќе застане за да го користите во зафатени ресторани, барови, и банкет капацитети.Идеален за пијалоци служел уредни, на карпите, и се меша коктели, премногу.Асортиман Детали : Фацетирани Чаша Бурбон Карпи Очила.Бои : Clear Material : Glass Volume : 12.5 оз.Храна Безбедно : Yes Машина За Миење Садови Безбедно. **Дело се применува од страна на Ласерски топлина и притисок офорт. (Нема боја додадени) ** Максимална некој област : 1 Аспект / Околу 1.75" x 2.75" .

Избор на купувачот..