• Ново
Shanrya Гумени Бебе Вода Мат, Количка за Бебе Вода Мат Дебели ПВЦ Безбедно Преносни за Сензорна Стимулација Моторни Вештини за Бебе(Желка)
zoom_in

Shanrya Гумени Бебе Вода Мат, Количка за Бебе Вода Мат Дебели ПВЦ Безбедно Преносни за Сензорна Стимулација Моторни Вештини за Бебе(Желка)

DEN 998.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Тоа е многу погоден за сензорна стимулација, моторни вештини, когнитивна способност и социјална обука за вештини, многу интересна.Тоа е од суштинско значење за развивање на силна глава, врат и рамо мускулите и утврдување на одредени моторни вештини.Количка за дизајн, може да се свитка и стави ја во вашата торба, мала тежина и преносни, погоден за домашни и патување употреба.Само да се пополни на мат со вода и се надува рабовите со воздух, и децата можат да уживаат часа на тактилни и визуелна забава.Направен од дебела ПВЦ, тоа нема да излегуваат во јавноста воздух или вода.Безбедно и еко-пријателски, стабилна и не-токсични, трајни производи за употреба.Функција : 1. Тоа е од суштинско значење за развивање на силна глава, врат и рамо мускулите и утврдување на одредени моторни вештини.2. Направен од дебела ПВЦ, тоа нема да излегуваат во јавноста воздух или вода.Безбедно и еко-пријателски, стабилна и не-токсични, трајни производи за употреба.3. Тоа е многу погоден за сензорна стимулација, моторни вештини, когнитивна способност и социјална обука за вештини, многу интересна.4. Само да се пополни на мат со вода и се надува рабовите со воздух, и децата можат да уживаат часа на тактилни и визуелна забава.5. Количка за дизајн, може да се свитка и стави ја во вашата торба, мала тежина и преносни, погоден за домашни и патување употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Бебе Вода Mat Material : PVCProduct Големина пред Инфлација : Прибл. 66 x 48cm / 26 x 18.9 во Пакет Листа : 1 x Бебе Вода Mat Note : 1. Ве молиме овозможи 1‑2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Baby Water Mat
Material:
PVC
Product Size before Inflation:
Approx. 66 x 48cm / 26 x 18.9in
Package List:
1 x Baby Water Mat :
1. Please allow 1‑2cm error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Избор на купувачот..