• Ново
chengzui Туш Вратата Кука за Грб Облека Шапка Кабинет Шкафот Вратата Кука Крпа Виси Кука Кујна Шкафот Врата Назад Кука Туш Стакло на Вратата Куки за Пешкири и
zoom_in

chengzui Туш Вратата Кука за Грб Облека Шапка Кабинет Шкафот Вратата Кука Крпа Виси Кука Кујна Шкафот Врата Назад Кука Туш Стакло

DEN 2184.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

Без дупчење потребен, само се одвива во текот на врвот на шкафот и ќе завршиш.Едноставни и стилски дизајн, да преземе целосна употреба на он-се користи вратата простор, направете ја вашата куќа чиста и удобно.Направени од цинк легура, до 1mm дебелина прави да биде здрав додека кабинет или шкафот се во можност да бидат затворени добро.Се вклопува во шкафовите и кабинети во кујната.Идеални за организирање на вашите палта, капи, рачни торби, клуч, чадори, крпи или облека. 100% сосема нов и висок квалитет.Туш Вратата Кука за Грб Облека Шапка Кабинет Шкафот Вратата Кука Крпа Виси Кука Кујна Шкафот Врата Назад Кука туш стакло на вратата куки за towels Features : 100% сосема нов и висок quality Made на цинк легура, до 1mm дебелина прави да биде здрав додека кабинет или шкафот се во можност да бидат затворени добро.Висат вашиот туш squeegee право, каде што треба тоа.Исто така корисен за вашиот bathrobe, жилет за жени и жилет за мажи, и сите други додатоци за домот.Без дупчење потребен, само се одвива во текот на врвот на шкафот и ќе завршиш.Едноставни и стилски дизајн, да преземе целосна употреба на он-се користи вратата простор, направете ја вашата куќа чиста и удобно.Се вклопува во шкафовите и кабинети во кујната.Идеални за организирање на вашите палта, капи, рачни торби, клуч, чадори, крпи или облека.Спецификација : Материјал : Цинк Alloy Size : Прибл.22x14cm/8.66x5.51in Net Тежина : 205g Package Вклучува : 1x Вратата Виси Hooknote : ве Молиме овозможи 1mm грешки поради прирачник за мерење.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Material:
Zinc Alloy
Size:
Approx.22x14cm/8.66x5.51in
Net Weight:
205g
Package Includes:
1x Door Hanging Hook
note:
Please allow 1mm errors due to manual measurement.
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Избор на купувачот..