• Ново
Метла Рек Ѕид и Градина Алатка за Складирање Рек Гардероба Складирање Кујна Рек Дома Tidying и Гаража за Складирање Рек Погоден за Гребло или Четка Рачка Dengpeng
zoom_in

Метла Рек Ѕид и Градина Алатка за Складирање Рек Гардероба Складирање Кујна Рек Дома Tidying и Гаража за Складирање Рек Погоден за

DEN 1056.00

Износ
check Во форма достапна за нарачката

[Најдобрите домашни организација и складирање] Нашата метла и четка полици обезбеди сè останува во место додека да ги ослободи до огромен простор.Ако ви се проблематични од метли, џогерите, rakes, спортска опрема, итн., нашите закачалки се вашиот најдобар избор. [Практични алатки и простор за заштеда на енергија] Четка и метла носители ви помогне лесно да ги зачувувате и организирате чистење алатки, да се чува далеку од акумулација на остатоци и ја чува куќата чисти. [Автоматско прилагодување] Заб во облик на опрема дизајн, метла gripper може да се прилагоди на дебелината на секоја рачка и контрола цврсто, и можат да се сместат на џогерите и метли од различни големини. [Внатрешна и надворешна употреба] Многу погодна за кујна, плакар, гаража, канцеларија.Благодарение на водоотпорна дизајн, оваа метла и четка носителот дури и може да се користи како градинарство алатка на отворено или во барака. [Водоотпорен и влага-доказ] метла се справи и четка носителот нема да падне дури и под туш во бањата.Нема потреба да користите електричен вежба за да ја инсталирате метла носителот и ќе не на штета на ѕидот.Вие само треба да се откине лепило на држач, четка, се држи на метла носителот каде што ви треба, и издувниот воздух од лепење површината.Инсталацијата трае само неколку секунди.Добредојдовте на нашата продавница и да ви посакам среќен шопинг!"Четка Метла Носителот ви Даде Чист и Уреден Дом, Велат Збогум на Хаос Засекогаш.- Решетката може да бидат автоматски прилагодени со различна дебелина на рачка за да го поправат она што сакате да се откажам. - На четка метла за складирање е водоотпорен, влага доказ;рѓа-Доказ;анти-Корозија,погодна за внатрешна и надворешна. - Тоа е прилично лесно да се стави вашето домаќинство предмети во отворот, и да ги однесе надвор, многу лесен за употреба дури и за Децата или за постарите. "Тежина : 0.5 kgcolor : White Material : ABSSpecification : 3 парчиња на вакуум вшмукување чаши (помошни пост)Ако не сте задоволни, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа.

3 pieces of vacuum suction cups (auxiliary post) :
If you are not satisfied, please feel free to contact us, we will contact you within 24 hours. :

Избор на купувачот..