• Ново
NZQK Гумена Рака Погоден за GA2100/2100 Нерѓосувачки Челик Метал случај Fluoro Гумена Рака+Измена Алатки (Боја : Зелена)
zoom_in

NZQK Гумена Рака Погоден за GA2100/2100 Нерѓосувачки Челик Метал случај Fluoro Гумена Рака+Измена Алатки (Боја : Зелена)

DEN 2131.20

Износ
check Во форма достапна за нарачката

На сосема нов дизајн и неверојатен изглед веднаш ќе се надградба на вашиот GA2100 или GA2110 на повисоко ниво.Изработен од квалитетни органски силика гел , прецизност и технологија на обработка и фино полирање методи, многу убава случај и на рака.Случај димензии : ширина 44mm дебелина 11mm, рака : дебелина од 3,5 мм.Прилагодлив на рака, погоден за врвка за околу спектар на 5.9-8.2 инчи, може да се прилагоди според големината на вашиот зглоб, и лесно може да заврши со вклучени tools.Пакетот вклучува : види случај, види бенд, надградба алат и резервни завртки.Исклучителна изработка и стилски дизајн се совршен подарок за пријателите и семејството.

Избор на купувачот..