• Ново
SLS3 Вистински Дипломирал FXC Компресија Тркач Ракави (1 пар)
zoom_in

SLS3 Вистински Дипломирал FXC Компресија Тркач Ракави (1 пар)

DEN 597.60

Износ
check Во форма достапна за нарачката

76% Micronylon, 24% Spandex.Увезени.Машина За Миење. 20-30 mm HG на вистинската дипломирал на компресија за зголемен крвен circulationm, мускулите oxygenation и стабилност.Максимално отстранување на метаболички отпадни продукти се обезбеди побрзо закрепнување и помалку пост вежба болки во мускулите.Намалената мускулна вибрации и зголемување на издржливост, сила и моќ. 60% Полипропилен, 32% Најлон, 8% Spandex; Миење ладно, хлор, Линија Сува.Ефект на ладење и УВ заштита - дизајнирани од страна на медицински професионалци.SLS3 FXC компресија ракави испорача вистински дипломирал на компресија за зголемување на кислород испорака и циркулација како и наменски, значајна поддршка на tibias и телиња.Дизајниран за спорт, работа и патување.SLS3 ракави поддршка ефект и за компресија за да се намали мускулната вибрации драстично за помалку меките ткива штета и болка во мускулите.SLS3 Вистински Дипломирал FXC Компресија Тркач Ракави (1 пар), Перформанси, Обука, Раса, Нога Ракави за трчање, Теле Болка, помага Шин Splints Големината Теле Обемот : XS/S : 11.5-13.5" S/M : 12.5-15" L/XL : 15-18".

Избор на купувачот..