• Ново
6pcs/set 10мм-25мм Рамен Вежба Долго Високо-јаглероден Челик, Дрво Рамни Вежба во Собата Дрво Лопата Вежба Делови Машини за Хексадецимален месо тело (Боја : Титаниум Позл?
zoom_in

6pcs/set 10мм-25мм Рамен Вежба Долго Високо-јаглероден Челик, Дрво Рамни Вежба во Собата Дрво Лопата Вежба Делови Машини за Хексадецимален

DEN 554.40

Износ
check Во форма достапна за нарачката

1. 150 Mm Дрво Вежба, Вежба, Дупка Удар. 2. Тоа Се Состои Од Главата И Месо Тело Вежба Тело Состав. 3. Висока Ефикасност Машини За Дупчење,Мазна, Брзо Дупчење, Користење На Висока Ефикасност. 4. Прецизност обработка од страна на високо точни опрема. 5. 100% сосема нов и висок квалитет. 1. 100% Сосема Нов и Висок Quality2. Тип На : Машини За Рамно Drill3. Материјал : HSS4. Големина : 10мм 12mm 16mm 18mm 20mm 25mm5. Должина : 15cm Hex месо тело Cutters Utility : Вежба, Клупа Drill Package Вклучуваат : 6 Pcs/Set X Дрво Рамни Вежба ( 10ММ + 12 MM + 16 MM + 18 MM + 20 MM + 25ММ ).

Избор на купувачот..