• Ново
[2 во 1] приклучок за Слушалки Адаптер за iPhone,Apple MFi Заверена Молња 3,5 мм Џек Dongle Помошен Аудио Конектор за Splitter Компатибилен со iPhone 13/12/XS/X 8 7 Аудио Слушалка Адаптер Под
zoom_in

[2 во 1] приклучок за Слушалки Адаптер за iPhone,Apple MFi Заверена Молња 3,5 мм Џек Dongle Помошен Аудио Конектор за Splitter Компатибилен

DEN 239.76

Износ
check Во форма достапна за нарачката

⭐【Apple MFi Заверена】- Особено Дизајниран за корисниците на i Phone.Аудио и адаптер за Полнење Компатибилен со i Phone 12 Мин./12/12 Pro/12 Про Max/11/11 Pro/11 Про Max/XS/XS Max/XR/X/8/8 Плус/7/7 Плус.Поддршка i OS 11/12/13/14 или подоцна системи.Не грижете се за i OS систем надградби. ⭐【Мулти Функција】- 2 во 1 Молња 3,5 mm приклучок за Слушалки Аудио и адаптерот за полнење кабел поддржува слушате музика и полнење на телефонот во исто време.Поддршка Повикување на Функцијата, Полнење, Слушалки Контрола, за Пренос на Податоци, Микрофон и Далечински. ⭐【ПОМОШЕН + 20 W Брз Полнач】- 2 во 1 i Phone Полнач и слушалки адаптер поддржува до 24bit 48k Hz lossless излез, обезбедување на звук пренос стабилност и верност.Ви овозможува да уживате во совршена музика додека се полни, без да се грижиш за работи надвор од батеријата.Особено Дизајниран за i Phone Љубовници. ⭐【Ефикасен Пренос】-молња 3,5 mm џек за слушалки адаптер е изграден со надградена чип да читаат податоци брзо и да се обезбеди стабилност и верност на звук пренос, кои ви даваат фантастична музика, патување и искуство при користење на овој i Phone помошен адаптер.Таа поддржува контрола на музиката на јачината на звукот и на пауза. ⭐【Ултра Компактен и Лесен】 високиот квалитет На ПВЦ материјал направи наведнуваат животен век до 8000+, Лесни висок квалитет Sandblasting материјал ви гарантира долгорочна преносни Мини HDMI Адаптер.Види вашите медиа или да ја испорача вашата презентација на поголем екран каде што е најзгодно.Приклучок за слушалки Адаптер за i Phone.

Избор на купувачот..